info@zdrsem.cz 732 377 537 (9:00 - 18:00)
Program konference 2022

Program letošního ročníku připravujeme, setkáme se v Praze v KC Zahrada 3. 12. 2023


pro přestavu zde zatím zůstává program loňské konference, která proběhla online

loni proběhl VI. konference "Učím první pomoc"

19. 2. 2022

Po dlouhém váhání jsme se rozhodli VI. ročník uspořádat opět online přes platformu ZOOM. Máme tak jistotu, že akce proběhne bez jakýchkoli omezení. Na co se můžete těšit?

  • Osvědčený formát z loňska. Týden před konferencí budou přihlášeným dostupné předtočené a delší verze přednášek.
  • Během online konání shrnutí toho nejdůležitějšího a prostor klást otázky a diskutovat v "breakout roomu" v menších skupinkách.
  • NOVINKA – odpoledne vyplní interaktivní workshopy. Týmová online moderovaná hra s tématem první pomoci, anatomicko-chirurgické okénko do srdce a další lahůdky, u kterých bude možné vaše plné zapojení i z domova!
  • Dopolední program bude zaměřený hodně na metodiku výuky první pomoci, ale dostaneme se i do vody a pod led. Nemůžeme opomenout ani aktuální téma výuky online – jde to v první pomoci?
  • Hlásit se sice můžete až do dne konání, ale při tak pozdním přihlášení si nestihnete pustit předpřipravené přednášky a negarantujeme místo na vašem vybraném workshopu. Tak to doporučujeme neodkládat!

Konference Výuka první pomoci zážitkem, ZDrSEM 2019
Konference Výuka první pomoci zážitkem, ZDrSEM Konference Výuka první pomoci zážitkem, ZDrSEM Konference Výuka první pomoci zážitkem, ZDrSEM 2019 Konference Výuka první pomoci zážitkem, ZDrSEM Konference Výuka první pomoci zážitkem, ZDrSEM