5. Konference "Výuka první pomoci zážitkem"

5.ročník konference "Výuka první pomoci zážitkem" bude 14.11.2020 (pokud bude možné akci pořádat)

Konference o výuce první pomoci. Konference, která motivuje, vzdělává a spojuje. Všechny, kdo učí první pomoc. Kohokoli, kdekoli - od žáků základních škol přes mediky po topmanagement velkých firem. Přijďte získat nové informace, okouknout nápady na výuku, zažít si praktické dovednosti při workshopech a hlavně nasát motivaci pro vaši další výuku - ať nás to stále baví!

Pátý ročník konference o výuce první pomoci se bude konat v sobotu 14.11.2020, opět v osvědčených prostorách KC Zahrada na pražském Chodově. Počítáme s účastí cca 150 lektorů, učitelů a instruktorů první pomoci, bude prostor na networking i sdílení zkušeností a jako vždy  zde budou skvělí přednášející včetně odborníků v oboru.

Přihlášky budou spuštěny 1.6.2020.

Cena letošní konference je při včasném přihlášení (do 22. 9. 2020) 850 Kč, při pozdním přihlášení (po datu 22. 9. 2020)  950 Kč.

Cena zahrnuje vstup na konferenci, občerstvení během přestávek, oběd a účastnický balíček.

Aktivní účastníci - přednášející a lektoři workshopů - jsou od účastnického poplatku oproštěni. Máte-li zájem o aktivní účast, zašlete krátký abstrakt (stačí název přednášky a cca dvě věty popisu obsahu) co nejdříve na adresu niznanska@zdrsem.cz . Uzávěrka přihlášek k aktivní účasti je 22.9. 2020

Pokud se konference moc chcete zúčastnit, ale výše konferenčního poplatku je pro vás problematická a účast vám neumožní, napište na niznanska@zdrsem.cz a něco vymyslíme.

Sledujte FB událost konference, kde se budou objevovat aktuální informace.

A pusťte si kraťoučké video z třetího ročníku - ať víte, že to stojí za to!

Fotky od Kuby Staňka  z 3.ročníku konference jsou k vidění ZDE